Vitajte na www.lkwnataly.sk
Dnes je Sobota, 24. Júl 2021, Počet prístupov: 181951
Žiadajte viac informácií o naších službách.
+421 (0)46 5426-189
alebo mobilné číslo: +421 (0)905 891 023
Úvod

VYHĽADÁVANIE
Rozhodnite sa správne!
ROZHODNITE SA PRE
AUTODOPRAVA NATALY

Naše dlhoročné skúsenosti s prepravou tovaru po dopravných trasách EU sú zárukou.AKTUALITY
Plánovite zdokonaľujeme...
Naše služby plánovite zdokonaľujeme pretože vieme, že výber dopravcu pre logistický reťazec sa riadi hľadiskami spoľahlivosti, ceny, geografického pokrytia, bezpečnosti zásielok a disponibility parku dopravných prostriedkov.
Voľba, nastavenie a nahustenie – to všetko prináša veľké úspory
Spoločnosť Volvo odmerala, koľko paliva je možné ušetriť použitím správne nahustených pneumatík,a so správne nastavenou geometriou náprav a kolies. Tieto tri faktory môžu spolu znížiť spotrebu o podstatných 14 % pre nákladné vozidlo, ktoré ťahá naložený náves. Navyše sa zdá, že väčšina prepravných spoločností môže ušetriť. Zo štúdia totiž vyplýva, že 2 z 3 nákladných vozidiel jazdiacich v Európe majú nesprávne nastavenú geometriu náprav a kolies.
Úvod
Naše priority - bezpečnosť a efektívnosť prepravy Vášho tovaru

     


Rýchle oboznámenie sa so zázemím Vášho nákladného autodopravcu prináša dobrý začiatok spolupráce a maximálnu využiteľnosť už od prvého dňa. Pomáha tiež pri vytváraní pracovných postupov a získavaní špecifických vedomostí potrebných pre serióznu spoluprácu pri preprave tovaru.

    
     Na týchto stránkach Vám v stručnosti predstavujeme našu spoločnosť a zároveň Vás pozývame na pracovné stretnutie na tému spolupráce pri poskytovaní našich služieb.


Vozíme tovar všade tam, kde aktuálne potrebujete вилюта


http://sonna.com.ua/catalog/postelnoe-bele/vilyuta/
Dlhšie jazdy s väčším zaťažením na plynový pohon – s vozidlom Volvo FM MethaneDiesel Filozofia VOLVA - každá kvapka paliva sa počíta.Kedy sa vznetový motor stane najčerstvejšou novinkou v oblasti metánovej technológie? Toto leto – keď sa prvé sériovo vyrábané nákladné vozidlá FM MethaneDiesel dostanú do prevádzky na troch trhoch. Nákladné vozidlá Volvo bud... viac
Sľubná budúcnosť Bio-DME ako paliva pre vozidlá Projekt Bio-DME sa dostáva do fázy vyhodnotenia otázky, či je v oblasti úžitkových vozidiel dostatočný trh pre Bio-DME (dimetyléter). Predbežné výsledky v polovici priebehu dvojročného projektu už naznačujú, že v bežnej každodennej prevádzke funguje Bio-DME dobre. Pokiaľ by... pokračovanie článku

©2021 www.lkwnataly.sk, všetky práva vyhradenéweb dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, systém GLIRP
pre spoločnosť NATALY TRANSPORT s.r.o.
, vyrobil
webdizajn.glirp.sk | ©2021