Vitajte na www.lkwnataly.sk
Dnes je Piatok, 23. Apríl 2021, Počet prístupov: 177069
Žiadajte viac informácií o naších službách.
+421 (0)46 5426-189
alebo mobilné číslo: +421 (0)905 891 023
Úvod

VYHĽADÁVANIE
Rozhodnite sa správne!
ROZHODNITE SA PRE
AUTODOPRAVA NATALY

Naše dlhoročné skúsenosti s prepravou tovaru po dopravných trasách EU sú zárukou.AKTUALITY
Plánovite zdokonaľujeme...
Naše služby plánovite zdokonaľujeme pretože vieme, že výber dopravcu pre logistický reťazec sa riadi hľadiskami spoľahlivosti, ceny, geografického pokrytia, bezpečnosti zásielok a disponibility parku dopravných prostriedkov.
Voľba, nastavenie a nahustenie – to všetko prináša veľké úspory
Spoločnosť Volvo odmerala, koľko paliva je možné ušetriť použitím správne nahustených pneumatík,a so správne nastavenou geometriou náprav a kolies. Tieto tri faktory môžu spolu znížiť spotrebu o podstatných 14 % pre nákladné vozidlo, ktoré ťahá naložený náves. Navyše sa zdá, že väčšina prepravných spoločností môže ušetriť. Zo štúdia totiž vyplýva, že 2 z 3 nákladných vozidiel jazdiacich v Európe majú nesprávne nastavenú geometriu náprav a kolies.
Sľubná budúcnosť Bio-DME ako paliva pre vozidláProjekt Bio-DME sa dostáva do fázy vyhodnotenia otázky, či je v oblasti úžitkových vozidiel dostatočný trh pre Bio-DME (dimetyléter). Predbežné výsledky v polovici priebehu dvojročného projektu už naznačujú, že v bežnej každodennej prevádzke funguje Bio-DME dobre. Pokiaľ by malo Bio-DME nahradiť motorovú naftu, mohli by byť emisie CO2 znížené o nezanedbateľných 95%.

©2021 www.lkwnataly.sk, všetky práva vyhradenéweb dizajn a programovanie webdizajn.glirp.sk, systém GLIRP
pre spoločnosť NATALY TRANSPORT s.r.o.
, vyrobil
webdizajn.glirp.sk | ©2021